KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Maja ehitus ja protsessid.

Me mõistame, et ehitusprotsess võib alguses tunduda keeruline ning mõnikord ei tea täpselt millest isegi alustada. Olgu selleks elumaja ehitus, või mõne muu objekti ehitus – oleme sinu jaoks kogu ehitusprotsessi vältel olemas.

Siin vastame ära mõnele enim küsitud küsimusele.

KKK

Meie meeskond on sind igati nõus aitama ja kaasa mõtlema. Aitame su idee paberile panna, vajadusel kaasame arhitekti või aitame leida õige inimese. Lisaks aitame dokumentide ning lubade taotlusega.

Ikka! Oleme ehitanud väga erineva keerukusastmega projekte ning aidanud teostada ka elementmajade ehitust. Kui sul on oma idee või planeering olemas, siis saame selle kindlasti teoks teha.

Jah muidugi kuid selleks, et saaksime tagada kogu maja garantii ja kvaliteedi soovitame meilt võtta terviklahenduse, kuid klient on kuningas ja see juba tema otsustada.

Jah, ikka. Meie juhtkonnas on liige kes on ridaelamute ja kortermajade ehitusele lausa spetsialiseerunud.

Meie jaoks ei ole otseselt oluline mis tüüpi hoonet soovite ehitada, me ehitame kõike, kiiresti ja kvaliteetselt.

Loomulikult, väiksemates mahtudes saame ise nõu anda kuid teeme ka koostööd erinevate sisekujundajatega.

Saame aidata kõikide vajalike projekteerimistööde kui ka lubade taotlemistega. Samuti suudame tööd valmis teha ja tagada nende üleandmise teenuse pakkujatele.

Me käsitleme igat objekti personaalselt, küsige julgelt meilt pakkumist.

Jah, ja samuti sinna juurde ka juurdeehitustöid ja lammutustöid.

Kõik oleneb keerukusest ja maja suurusest, kuid kivimaja puhul keskmiselt 6-12 kuud. Puitelementidest majasid suudame ka 3-4 kuuga teha.

Sulle parima kasutuskogemuse pakkumiseks kasutame küpsiseid. Küpsistest saad loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Loe lähemalt siit.